Ana sayfa » E-ticaret çözümleri, Dijital pazarlama, Görsel tasarım. » E-Ticaret yapmak konusunda yardım istermisiniz?

E-Ticaret yapmak konusunda yardım istermisiniz?

E-Ticaret

Online mağazanızın sorunları için çözüm mü arıyorsunuz? E-ticaret yapmak istiyor ama nereden başlayacağınızı kestiremiyor musunuz? Fiziksel mağazaların stoklu çalışma şartları, depo, kira gibi gün geçtikçe artan maliyetler, kullanıcıları daha fazla e-ticaret’e zorluyor. Yıllık ortalama %25 büyüyen e-ticaret sektöründe fırsatları yakalayarak, doğru adımları zamanında atmak büyük önem taşıyor. Çok hızlı değişen ve her geçen gün artan rekabetçi e-ticaret dünyasında kalıcı bir yer elde etmek için pazarlama stratejilerinin doğru belirlenmesinde birlikte çalışalım.

E-ticaret hizmetleri

E-ticaret stratejisini belirlemek online mağazanız için başarılı bir çizgi yaratmakta ve maliyetlerinizi düşürmekte çok önemlidir. Firmanız ve ürünleriniz için en doğru stratejiyi belirlemek için sizden aldığımız bilgileri güncel trendler ile harmanlıyor ve doğru stratejiyi belirliyoruz.

Müşteri segmentleri, dönüşüm ve deneyim oranları, kategori bazında satın alma oranları, satın alma davranışları gibi birçok alanda sektörel incelemeler sonucunda doğru adımları birlikte atmaya başlıyoruz.

Bunların yanında doğru ürün seçimi, ürünlerin sunumu, sevkiyatı gibi kilit noktalarda da verdiğimiz danışmanlıkla müşterilerinizin ürünlerinizi en iyi ve uygun fiyatla ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

E-ticaret yönetimi

E-ticaret ekosistemine dahil olan üreticilerin genel olarak karşılaştığı sorunların başında; ürünlerin doğru olarak tanıtılamaması ve eksik bilgi girişlerden kaynaklanan müşteri kayıpları yer alır. Müşteriler fiziksel bir mağazada ürünleri incelediği gibi, e-ticaret ortamında inceleme yapamadığı için oldukça fazla bilgi ve detaya ihtiyaç duyar.  “Görsel tasarım” hizmetlerimiz ile ürünlerinizi en doğru tanıtacak şekilde dijital ortama aktarıyor ve sizi Google sıralamasında üst sıralara taşıyacak şekilde isimlendiriyoruz.

E-ticaret başlangıç eğitimleri

E-ticaretin sürdürülebilir olması için doğru yönetilmesi gerekir. Yeni başlayanlar için oldukça kafa karıştırıcı olabilen bu süreç Octa Medya ile aydınlanacak. Sürekli olarak yenilenen, geliştirilen ve trendleri yakından takip edin. İşletmenizi ve ekibinizi, rakiplerinizden bir adım önünde tutacak eğitimlerimiz ile e-ticaretinizin sürdürülebilirliğini garanti altına alabilirsiniz. Güncel eğitim tekniklerinin kullanıldığı e-ticaret eğitimlerimiz ve çalışmalarımız ile sizde başarıyı yakalayabilirsiniz.