Ana sayfa » E-ticaret çözümleri, Dijital pazarlama, Görsel tasarım. » SEO, SEM, PPC alanlarında dijital pazarlama hizmeti

SEO, SEM, PPC alanlarında dijital pazarlama hizmeti

Dijital Pazarlama

Türkiye bireysel internet penetrasyonu 2020 yılı itibariyle %79,9 olarak açıklandı. Bu rakam 2021 yılı itibari ile daha da artacağı öngürülüyor. Konda araştırma şirketinin yapmış olduğu farklı bir araştırmada ise, Türkiye’nin %74’ünün gazete okumadığı gerçeğini ortaya çıkarmıştır. Özetle; Türkiye’de, artık geleneksel medyadan uzaklaşırken, dijital materyallere daha çok yönelmektedir.

Octa Medya olarak ürünlerinize en uygun müşteri kitlesini belirleyip onlara özelleştirilmiş reklamlar sunuyoruz. En düşük maliyetli Google reklamlarıyla aramalarda en üst sıralarda yer alacak ve doğru sosyal medya reklamlarıyla online mağazanıza trafik çekeceksiniz.

Dijital pazarlama hizmetleri

Ücretsiz Web Analizi

Ücretsiz olarak web sitenizin analizini yapıyoruz. İhtiyacınızı belirleyip, raporumuzu sunuyoruz.

Ücretsiz web analizi

Ürünleriniz, web siteniz, sevkiyat sisteminiz çok güzel olabilir. Ancak, güncel dijital pazarlama araçlarını kullanmıyorsanız sonuç sizin için de hüsran ile sonuçlanabilir.

Dijital pazarlama araçlarının doğru olarak belirlenmesi ve doğru olarak kullanılması reklam ve pazarlama maliyetlerinin düşürülmesinde ve müşterilerin kazanılmasında kilit bir rol oynar.

2 rakip sıralaması kontrolü 2 rakip sıralaması kontrolü 5 rakip sıralaması kontrolü Tüm rakip sıralamaları
1 adet rakip anahtar kelime 5 adet rakip anahtar kelime 10 adet rakip anahtar kelime Tüm rakip anahtar kelimeler
1 adet rakip reklam kelime analizi 2 adet rakip reklam kelime analizi 5 adet rakip reklam kelime analizi Tüm rakip reklam analizi

Meta tag analizi Meta tag analizi Meta tag analizi Meta tag analizi
H Tag analizi H Tag analizi H Tag analizi H Tag analizi
       
       

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.